לאחר שרכשתם מוצר חשמלי, חשוב לבצע פינוי איכותי. לכן, כדאי לבדוק האם המוצר תקול או עובד, מה השווי שלו והאם מישהו עדיין יכול ליהנות ממנו – וגם לקחת אותו ממכם על הדרך.

קרא עוד

אחת הדרכים להעלות את ערכו של הבית ולהתאים אותו בצורה טובה יותר לצרכים שלכם היא על ידי שיפוץ המטבח. שיפוץ מטבחים כולל שלבים רבים, החל בהריסת הקיים, דרך עבודות מסגור, אינסטלציה וחשמל ועד התקנת ריצוף, ארונות חדשים ושילוב מוצרי חשמל. ואם כבר משפצים, אין שום סיבה שלא להחליף את מוצרי החשמל הישנים בחדשים.

קרא עוד

ישראלים רבים מבלים זמן רב במטבחים שלהם, ולא רק כדי לאכול אלא גם כדי לממש כישרון קולינרי ולהביא לידי ביטוי יצירתיות, מתכונים מעניינים, חומרי גלם חדשים ותשוקה. כדי להפיק מהמטבח את המקסימום חשוב לתחזק אותו נכון ובעיקר לשמור על הציוד יקר הערך שיש בו – המקרר, תנור האפייה, מדיח הכלים, הכיריים וכו'.

קרא עוד

מכשירי חשמל מהווים חלק משמעותי במטבח שלנו ועל כן הם מצריכים מאיתנו לבצע סקר שוק יסודי, כך שנוכל ללמוד על סוגי המוצרים השונים. המשיכו בקריאת המאמר ותוכלו לקרוא על תובנות שכדאי לקחת בחשבון, כאשר בוחרים מוצרי חשמל למטבח.

קרא עוד

מדוע מכונת הכביסה בביתכם לא נכנסת לפעולה? האם יש צורך רכישת מכונה חדשה? האם תיקון מכונת כביסה יספיק? כנראה שמאוד תלוי בסוג התקלה, בגיל המכונה שלכם ובאופן שבו אתם משתמשים בה. בואו נבין דבר או שניים לגבי תחזוקת מכונות כביסה, תיקון מכונות ומה שבין לבין.

קרא עוד

כדי להוביל מכונת כביסה בצורה הנכונה, יש צורך להסתייע בשירותי הובלה מקצועיים. למעשה, ללא השירות של חברת הובלה להובלת מכונת כביסה, סביר להניח שאתם תפצעו את עצמכם. המידע הבא הוא עבור כל מי שמעוניין להימנע חלילה מפריצות דיסק.

קרא עוד

בין אם בחורף ובין אם בקיץ, נראה שאין כמעט מי שלא משתמש כיום במזגנים: הם נעשים מתוחכמים וחסכניים יותר משנה לשנה, והם בעיקר קלים לשימוש ובטוחים יותר מכל פתרון מיזוג אחר.

קרא עוד

מאז שחר האנושות, התלבטו בני האדם בסוגיות ושאלות שונות. האחת והבולטת בהן היא- מה לעשות כשדבר מה התקלקל או נשבר? האם לנסות לתקן אותו או להחליף אותו? זו שאלה קשה שמכילה בתוכה אלמנטים רגשיים ופסיכולוגיים (שכן אנו נקשרים למכשירים שלנו, בעיקר אם הם ישנים), כלכליים ומניעים של איכות הסביבה. במאמר זה הבאנו לכם את כל התשובות.

קרא עוד

במאמר זה נכיר כמה מהבעיות הנפוצות ביותר הקשורות במוצרי חשמל (בדגש על מוצרי חשמל ביתיים) המתרחשות הרבה פעמים בשל שימוש לא נכון או תחזוקה לקויה.

קרא עוד

מוצרי החשמל של היום הם לא מוצרי החשמל של פעם. מעטות החברות שמייצרות מוצרים טובים ומשקיעות בתהליך הייצור, ועל כן עד החלפתו של מכשיר חשמל מסוים שרכשנו אנו אולי נצטרך לשלוח אותו לתיקון מספר פעמים. אז מהן התקלות הנפוצות של מוצרי החשמל בימינו? ואיך אפשר לצמצם את המספר התיקונים ובכך למנוע את הוצאות עתידיות על תיקון? ומה ניתן לעשות בנושא אם המכשיר כבר התקלקל? המשיכו לקרוא…

קרא עוד

לא לדאוג, יש לנו את כל התשובות בשבילכם.

קרא עוד

זקוקים לעזרה עם מכונת הכביסה, מכונת הקפה או מדיח הכלים? נציגי השירות שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם. אלה השלבים לקבלת שירות בוש מהיר עד הבית או במרכז השירות

קרא עוד

ריח רע ממכונת הכביסה או קוד שגיאה לא מזוהה, הם לא בהכרח סיבה לבהלה. רגע לפני שקוראים לטכנאי, כדאי לבחון את הפתרונות הבאים

קרא עוד

כיצד ניתן לתקן מוצרי חשמל באופן עצמאי

קרא עוד

כיצד לנהוג עם תקלות שונות במייבשי כביסה

קרא עוד

דילוג לתוכן