5 טיפים וטריקים להקטנת ערמת הגיהוץ שלכם

קמטים יכולים להרגיז במיוחד אם החולצה האהובה עליכם צריכה להיות מוכנה לפגישה חשובה. יש לנו חמישה טיפים וטריקים שיעזרו לכם להפחית או אפילו להסיר לחלוטין קמטים ללא צורך בשימוש במגהץ.

1. הוציאו את הבגדים שלכם מהמייבש מייד עם סיום הייבוש.

לא נדיר לשכוח את הבגדים במכונת הכביסה ובמייבש. ואין בכך שום בעיה, אלא אם אתם לא רוצים קמטים בבגדים שלכם. הטיפ שלנו: הוציאו את הבגדים מייד לאחר סיום פעולת המייבש.

2. מעין יוגה של בגדים

לאחר הוצאת הבגדים, אל תסתפקו בלהניח אותם בארון. הקפידו למתוח את הבגדים שלכם. משכו בשני הקצוות של הבגד כדי למנוע קמטים מכוערים. פעולות קטנות אלה יוצרות הבדל.

3. הפחיתו קמטים בזמן שאתם עושים מקלחת חמה

כנסו למלקחת והפעילו את המים החמים. סגרו את חדר האמבטיה ואטמו את כל פתחי האוויר כדי שהקיטור לא יוכל לצאת. יידרשו לכם בערך 15 דקות להיפטר מהקמטים.

4. הפעילו את התוכנית "חולצות" או "חליפות עסקיות" או טיפול בקיטור עבור חולצות שעברו כבר ייבוש

תוכנית נכונה, תוצאות טובות יותר. אם המייבש שלכם כולל תוכנית "חולצות" או "חליפות עסקיות", הפעילו אותן כדי להפחית את כמות הקמטים בחולצות שלכם. וכדי להפוך את הגיהוץ לנוח עוד יותר, פיתחה Bosch את מייבש AutoClean החדש עם תוכניות Iron Assist לטיפול בקיטור, המאפשר לכם להפחית או אף להסיר לחלוטין את הקמטים מחולצות ומחליפות לאחר הייבוש בלחיצת כפתור.

5. השתמשו בתוספים או בחומרי ניקוי מיוחדים

גם לכביסה יש השפעה עצומה על ביצועי הייבוש לאחריה. השתמשו בחומר ניקוי או בתוספים מיוחדים עם מכונת הכביסה שלכם כדי לקבל בגדים עם פחות קמטים. פנו למשווק המקומי שלכם לקבלת ייעוץ.