טכנאי מקררים - תיקון וחלקי חילוף למקררים

המקרר הפסיק לקרר, מזיע? המקרר עושה רעשים, מקצר? יוצר קרח? נזילת מים מהמקרר? לשירות סי.אס.בי מערך טכנאים אמינים ומוסמכים ע"י היבואן הרשמי בעלי וותק עשיר וניסיון רב שנים בתיקון מקררים מתוצרת בוש סימנס מהנמכרים ביותר בישראל. מחפש טכנאי מקררים בעירך? אנחנו יודעים שאחד הדברים החשובים ביותר הוא זמינות ואמינות הטכנאי. באתר CSB או בשירות לקוחות ניתן להזמין טכנאי למקררי בוש סימנס וגגנאו לכל מקום בארץ. ממילוי גז למקרר, החלפת מדחס למקרר, החלפת גומיות למקרר, החלפת כרטיס פיקוד למקרר ולמקפיא, החלפת תרמוסטט, החלפת מאוורר, החלפת גוף חימום הפשרה במקפיא ועד כיוון והחלפת צד לדלת המקרר. אנחנו כאן לשירותך. צור קשר בצ'אט עם נציג או הזמן ביקור טכנאי באתר עוד היום.

טכנאי מדיחי כלים - תיקון וחלקי חילוף למדיח כלים​

מדיח הכלים לא מייבש? המדיח מקצר? לא נכנסים מים? סתימה במדיח כלים? לשירות סי.אס.בי מערך טכנאים אמינים ומוסמכים ע"י היבואן הרשמי בעלי וותק עשיר וניסיון רב שנים בתיקון מדיחי כלים מתוצרת בוש סימנס וקונסטרוקטה מהנמכרים ביותר בישראל. מחפש טכנאי מדיחים בעירך? אנחנו יודעים שאחד הדברים החשובים ביותר הוא זמינות ואמינות הטכנאי. באתר CSB או בשירות לקוחות ניתן להזמין טכנאי למדיחי כלים בוש סימנס קונסטרוקטה וגגנאו לכל מקום בארץ. מהחלפת צינור ניקוז במדיח, תיקון דלת מדיח, החלפת קבל למדיח, החלפת ממטרת מדיח ועד החלפת משאבת מים. אנחנו כאן לשירותך. צור קשר בצ'אט עם נציג או הזמן ביקור טכנאי באתר עוד היום.

טכנאי מייבשי כביסה - תיקון וחלקי חילוף למייבש כביסה

מייבש הכביסה לא מסתובב? מייבש לא מחמם? המייבש מקצר? המייבש לא נדלק בכלל? לשירות סי.אס.בי מערך טכנאים אמינים ומוסמכים ע"י היבואן הרשמי בעלי וותק עשיר וניסיון רב שנים בתיקון מייבשי כביסה מתוצרת בוש סימנס וקונסטרוקטה מהנמכרים ביותר בישראל. מחפש טכנאי מייבש כביסה בעירך? אנחנו יודעים שאחד הדברים החשובים ביותר הוא זמינות ואמינות הטכנאי. באתר CSB או בשירות לקוחות ניתן להזמין טכנאי למייבשי כביסה בוש סימנס וקונסטרוקטה לכל מקום בארץ. מהחלפת גוף חימום למייבש, החלפת כרטיס פיקוד למייבש, החלפת קבל למייבש הכביסה, החלפת תרמוסטט ועד החלפת רצועה למייבש. אנחנו כאן לשירותך. צור קשר בצ'אט עם נציג או הזמן ביקור טכנאי באתר עוד היום.

טכנאי מכונות כביסה - תיקון וחלקי חילוף למכונת כביסה

מכונת כביסה לא סוחטת? המכונת מרעישה? מכונת כביסה לא מסיימת תוכנית? המכונה מקצרת? לשירות סי.אס.בי מערך טכנאים אמינים ומוסמכים ע"י היבואן הרשמי בעלי וותק עשיר וניסיון רב שנים בתיקון מכונות כביסה מתוצרת בוש סימנס וקונסטרוקטה מהנמכרים ביותר בישראל. מחפש טכנאי למכונת כביסה בעירך? אנחנו יודעים שאחד הדברים החשובים ביותר הוא זמינות ואמינות הטכנאי. באתר CSB או בשירות לקוחות ניתן להזמין טכנאי למכונת כביסה בוש סימנס וקונסטרוקטה לכל מקום בארץ. מהחלפת גומייה בדלת המכונה, החלפת מנוע למכונה, החלפת גוף חימום למכונה, החלפת בולמים למכונה, החלפת משאבת מים, החלפת רצועות ועד החלפת ברז חשמלי. אנחנו כאן לשירותך. צור קשר בצ'אט עם נציג או הזמן ביקור טכנאי באתר עוד היום.

טכנאי כיריים גז - תיקון וחלקי חילוף לכריים גז

הלהבה לא נדלקת? ריח חזק של גז מהכיירים? הכפתור לא מסתובב? שינוי מיקום כיריים? לשירות סי.אס.בי מערך טכנאי גז אמינים ומוסמכים ע"י היבואן הרשמי בעלי וותק עשיר וניסיון רב שנים בתיקון כיריים גז מתוצרת בוש סימנס וקונסטרוקטה מהנמכרים ביותר בישראל. מחפש טכנאי גז בעירך? אנחנו יודעים שאחד הדברים החשובים ביותר הוא זמינות ואמינות הטכנאי. באתר CSB או בשירות לקוחות ניתן להזמין טכנאי גז לכיריים בוש סימנס וקונסטרוקטה לכל מקום בארץ. מתיקון מצת כיריים, החלפת חיישן בטיחות, פתיחת סתימה בכיריים, דליפת גז מהכיריים, ועד ניתוק כיריים. אנחנו כאן לשירותך. צור קשר בצ'אט עם נציג או הזמן ביקור טכנאי באתר עוד היום.

טכנאי תנורים - תיקון וחלקי חילוף לתנורים

תנור מקצר? תנור לא מחמם? תקלות בדלת התנור? התנור מחמם יותר מידי? תנור לא עובד? לשירות סי.אס.בי מערך טכנאים אמינים ומוסמכים ע"י היבואן הרשמי בעלי וותק עשיר וניסיון רב שנים בתיקון תנורי אפייה בנויים ומשולבים מתוצרת בוש סימנס וקונסטרוקטה מהנמכרים ביותר בישראל. מחפש טכנאי לתנור בעירך? אנחנו יודעים שאחד הדברים החשובים ביותר הוא זמינות ואמינות הטכנאי. באתר CSB או בשירות לקוחות ניתן להזמין טכנאי לתנור בוש סימנס וקונסטרוקטה לכל מקום בארץ. מהחלפת תרמוסטט, החלפת גוף חימום בתנור אפייה, החלפת כרטיס פיקוד אלקטרוני בתנור ועד החלפת דלת התנור. אנחנו כאן לשירותך. צור קשר בצ'אט עם נציג או הזמן ביקור טכנאי באתר עוד היום

מעבדת טכנאים למוצרים קטנים - תיקון וחלקי חילוף למוצרים קטנים

Mum58k20

מעבד מזון לא נדלק? המיקסר הפסיק לעבוד? הבלנדר לא מסתובב? מטחנת בשר לא טוחנת? לשירות סי.אס.בי מעבדות ומערך טכנאים אמינים ומוסמכים ע"י היבואן הרשמי בעלי וותק עשיר וניסיון רב שנים בתיקון מטחנות בשר, מיקסרים, מעבדי מזון, בלנדרים, מכונות קפה ושואבי אבק מתוצרת בוש וסימנס מהנמכרים ביותר בישראל. מחפש טכנאי ומעבדה למוצרים קטנים בעירך? אנחנו יודעים שאחד הדברים החשובים ביותר הוא זמינות ואמינות הטכנאי. באתר CSB או בשירות לקוחות ניתן לקבל מידע על תיקון מוצרים קטנים מתוצרת בוש וסימנס בפריסה ארצית. מתיקון מנוע מיקסר, החלפת גיר למעבד מזון, החלפת גוף חימום למכונת קפה ועד החלפת מנוע לשואב אבק. אנחנו כאן לשירותך. צור קשר בצ'אט עם נציג או הזמן ביקור טכנאי באתר עוד היום.

טכנאי כיריים חשמליות ואינדוקציה - תיקון וחלקי חילוף לכיריים חשמליות ואינדוקציה

כיריים

כיריים מקצרות? כיריים לא נדלקות? הסירים לא מתחממים? כיריים לא עובדות? לשירות סי.אס.בי מערך טכנאים אמינים ומוסמכים ע"י היבואן הרשמי בעלי וותק עשיר וניסיון רב שנים בתיקון כיריים חשמליות ואינדוקציה מתוצרת בוש סימנס וקונסטרוקטה מהנמכרים ביותר בישראל. מחפש טכנאי לכיריים אינדוקציה בעירך? אנחנו יודעים שאחד הדברים החשובים ביותר הוא זמינות ואמינות הטכנאי. באתר CSB או בשירות לקוחות ניתן להזמין טכנאי לכיריים חשמליות ואינדוקציה בוש סימנס וקונסטרוקטה לכל מקום בארץ. מהחלפת תרמוסטט, החלפת זכוכית -מולדה, החלפת כרטיס פיקוד אלקטרוני בכיריים ועד החלפת גופי חימום. אנחנו כאן לשירותך. צור קשר בצ'אט עם נציג או הזמן ביקור טכנאי באתר עוד היום.

מעבדת טכנאים למכונות קפה ואספרסו - תיקון וחלקי חילוף למכונות קפה

מכונת קפה דולפת או נוזלת? מקציף חלב הפסיק לעבוד? מכונת קפה לא מוציאה מים? פולים לא נטחנים? לשירות סי.אס.בי מעבדות ומערך טכנאים אמינים ומוסמכים ע"י היבואן הרשמי בעלי וותק עשיר וניסיון רב שנים בתיקון מכונות קפה ואספרסו אוטומטיות וטוחנות מתצורת סימנס מהנמכרות ביותר בישראל. מחפש מעבדה לתיקון מכונת קפה בעירך? אנחנו יודעים שאחד הדברים החשובים ביותר הוא זמינות ואמינות הטכנאי. באתר CSB או בשירות לקוחות ניתן לקבל מידע על תיקון מכונות קפה סימנס בפריסה ארצית. מהחלפת גומיות ואטמים, החלפת תרמוסטט וגוף חימום, החלפת מערכת פיקוד, החלפת משאבה ועד ניקיון ותחזוקה שוטפת של מכונת הקפה. אנחנו כאן לשירותך. צור קשר בצ'אט עם נציג או פנו לאחד מנקודות השירות שלנו עוד היום.

מתקין מוצרי חשמל - התקנת מוצרי חשמל בבית לקוח

טכנאי למוצרי בוש סימנס וקונסטרוקטה

סי אס בי מוצרי חשמל הינה חברת השרות הרשמית של יבואן המותגים המובילים בוש סימנס קונסטרוקטה וגגנאו בישראל חברת סי אס בי מוצרי חשמל הוסמכה ע"י היבואן לבצע התקנות והדרכות של מוצרי חשמל כגון מכונת כביסה , מדיח כלים, תנור בנוי, תנור משולב גז, מקרר, מייבש כביסה וכן כל סוגי הכיריים. התקנת מוצר חשמלי מבוצעת ע"י מתקין מוסמך אשר מפרק את המוצר מאריזתו, בודק את שלמותו ומתקין אותו במקומו. המתקין מחבר את המוצר לחשמל, למקור מים וליציאת מים. המתקין מפעיל את המוצר לבדיקה ראשונית ולאחר מכן מבצע הדרכה על המוצר. המתקין ממלא את תעודת האחריות על מוצר ומוסר אותה ללקוח. אנו ממליצים ללקוחותינו להצטייד באביזרים משלימים ומומלצים לשמירה על אורך חיי המוצר, מספקים הגנות שונות מנזקי מים וחשמל, תוספים לניקיון ולאיכות הביצוע. לבירור על המוצרים המשלימים אנו ממליצים לשאול את המתקין בביתכם ו או להיכנס לאתר החברה.

התקנה טלפונית למוצרי חשמל באמצעות מתקין מוסמך

סי אס בי מוצרי חשמל הינה חברת השרות הרשמית של יבואן המותגים המובילים בוש סימנס קונסטרוקטה וגגנאו בישראל. חברת סי אס בי מוצרי חשמל הוסמכה ע"י היבואן לבצע התקנות והדרכות טלפוניות של מוצרי חשמל כגון מכונת כביסה , מדיח כלים, תנור בנוי, מקרר, מייבש כביסה. כיריים על כל סוגיהם מחייבות התקנה בבית לקוח ע"י טכנאי מוסמך ולא ניתן לקבל התקנה טלפונית על מוצרים אלו. התקנת מוצר חשמלי יכולה להתבצע ע"י הלקוח בזמן המתאים לו וללא צורך בהמתנה למתקין. ההתקנה הטלפונית מבוצעת מול הלקוח בשיחה עם מתקין מוסמך ומלווה בהסבר מפורט על דרך פתיחת האריזה, פירוק חיזוקים והתקנתו במקום. בהתקנה הטלפונית ניתן הסבר מדויק על אופן החיבור של המוצר לחשמל, למקור מים וליציאת מים. הלקוח מפעיל את המכונה וזוכה לאחריות מלאה. הלקוח יקבל במהלך ההתקנה הטלפונית לינק לטלפון הנייד למילוי פרטי המוצר וצילום מסמכי הרכישה לרישום המוצר במחשבי החברה ולקבלת האחריות. אנו ממליצים ללקוחותינו להצטייד באביזרים משלימים ומומלצים לשמירה על אורך חיי המוצר, מספקים הגנות שונות מנזקי מים וחשמל, תוספים לניקיון ולאיכות הביצוע. לבירור על המוצרים המשלימים אנו ממליצים לשאול את המתקין הטלפוני ו או להיכנס לאתר החברה.

מתקין קולטי אדים - התקנת קולט אדים בבית לקוח

קולט אדים

סי אס בי מוצרי חשמל הינה חברת השרות הרשמית של יבואן המותגים המובילים בוש סימנס קונסטרוקטה וגגנאו בישראל. חברת סי אס בי מוצרי חשמל הוסמכה ע"י היבואן לבצע התקנות של קולטי אדים כגון קולט אדים עם ארובה, קולט אדים תחתון, קולט אדים צמוד קיר,קולט אדים אי וקולטי אדים מעלית. התקנת קולטי אדים מבוצעת ע"י מתקין מוסמך אשר מפרק את המוצר מאריזתו, בודק את שלמותו ומתקין אותו במקומו. המתקין מחבר את הקולט למקור חשמל. המתקין מפעיל את קולט האדים לבדיקה ראשונית ולאחר מכן מבצע הדרכה על המוצר. המתקין ממלא את תעודת האחריות של הקולט אדים ומוסר אותה ללקוח. אנו ממליצים ללקוחותינו להצטייד באביזרים משלימים ומומלצים לשמירה על אורך חיי המוצר. מוצרים אלה מספקים הגנות שונות מנזקי חשמל, תורמים לניקיון ולאיכות הביצוע וכן מסייעים לסינון האוויר באמצעות פילטרים מיוחדים המותאמים קולט. לבירור על המוצרים המשלימים ומחירון התקנה אנו ממליצים לשאול את המתקין בביתכם ו או ללחוץ על הקישור למטה.👇🏻

לשירות סי/אס/בי מערך טכנאים ומתקינים מוסמכים ע”י היבואן הרשמי בעלי וותק עשיר וניסיון רב שנים בתיקון כל סוגי התקלות למכונות כביסה, מייבשי כביסה, תנורי אפייה, מקררים, כיריים גז, כיריים חשמליות ואינדוקציה, מכונות קפה וכל המוצרים הקטנים מתוצרת בוש סימנס קונסטרוקטה וגגנאו.
סי.אס.בי מציעה שירות תיקון מוצרי חשמל בייתים בפריסה ארצית, מאילת בדרום ועד מטולה בצפון.
הטכנאים של שירות סי/אס/בי משתמשים אך רק בחלקי חילוף מקוריים.
התיקנים מבוצעים ע”י טכנאי סי/אס/בי לפי מפרט היבואן רשמי יבואן רשמי.