תיקון מוצרי חשמל ביתיים

מוצרי חשמל ביתיים הם כיום חלק בלתי נפרד מכל משק בית בעולם המערבי. נסו לתאר לעצמכם חיים בלי מקרר, מכונת כביסה, מדיח כלים, שואב אבק או טלוויזיה – זה כמעט בלתי אפשרי. מוצרי חשמל אלו כבר אינם בגדר מוצרי מותרות, אלא מוצרי צריכה בסיסיים הנדרשים לתפקוד היומיומי שלנו, ועל כן נמצא אותם בכל בית בישראל.

ועדיין, למרות ההתקדמות הטכנולוגית המתרחשת לנגד עינינו בעולם מוצרי החשמל הביתיים, נדמה כי תקלות של מוצרי חשמל הן דבר בלתי נמנע. וכשהם מתקלקלים ומפסיקים לעבוד (ותמיד בזמן הכי פחות מתאים) – שגרת היומיום שלנו נפגעת באופן מיידי.

ישנם מקרים בהם אפשר לנסות ולתקן את המכשיר באופן עצמאי, או לנסות להבין מה התקלה, אך אם רוצים למנוע נזקים חמורים יותר ולהשיב את המכשיר שהתקלקל לפעילות במהירות האפשרית – יש לפנות לחברה המספקת שירותי תיקון מוצרי חשמל.

תיקון מוצרי חשמל – סוגי מוצרים ואופן תיקונם

באופן כללי ניתן לחלק את שלל מוצרי החשמל הביתיים לשתי קבוצות עיקריות:

מוצרי חשמל גדולים – למשל: מקררים, מקפיאים, מזגנים, מכונות כביסה ומייבשי כביסה, תנורי אפיה וכדומה. נקראים גם ‘מכשירים לבנים’. תיקון מוצרי חשמל גדולים כגון אלו מתבצע בדרך כלל בבית הלקוח בשל גודלם ומשקלם, ויש צורך בהגעת טכנאי מוסמך לבית הלקוח לשם כך.

מוצרי חשמל קטנים – כולל מגוון רחב של מוצרי חשמל ביתיים וניידים כגון – קומקום חשמלי, מיקסר, מעבד מזון, מיקרוגל, טוסטר, מגהץ, מכונת קפה וכדומה. תיקון מוצרי חשמל קטנים מתבצע בדרך כלל במעבדות לתיקון מוצרי חשמל המתמחות בכך.

תיקון מוצרי חשמל – למי פונים כשמוצרי החשמל מתקלקלים?

לצורך תיקון מכשירי חשמל, קטנים או גדולים, יש לפנות לחברה מקצועית המספקת שירותי תיקון מוצרי חשמל, או לטכנאים פרטיים. ההמלצה הטובה ביותר היא לפנות לחברה מורשית המספקת את שירותי אחריות ותיקון ליבואן הרשמי של יצרן המכשיר.

בפניה לחברה מורשית המספקת שירותי תיקון מוצרי חשמל יש כמה יתרונות משמעותיים:

-ספקית השירות הרשמית מחויבת להעניק ללקוחותיה שירות מקצועי ואמין, כיוון שהיא מייצגת הן את היצרן והן את היבואן.

-לטכנאי החברה היכרות מעמיקה ומקצועית עם מוצרי החברה והתכונות הייחודיות שלהם, והם אף עוברים הדרכות והכשרות מקצועיות בתחום.

-ספקית השירות הרשמית מספקת חלפים מקוריים מבית היצרן במהלך התיקונים, ואף מחזיקה מלאי של חלקי חילוף מקוריים זמינים. המגוון והכמות של חלקי החילוף הזמינים מקצרים את זמן התיקונים ומאפשרים ללקוחות לחזור לשגרה במהירות.

כדאי לדעת – ישנם מוצרי חשמל שעלות תיקונם תהיה גבוה ממחיר עלותם המקורית, ובמקרים אלו עדיף יהיה לרכוש מכשיר חדש ולהיפטר מהישן, אך בהרבה מאוד מקרים ניתן להחזיר לחיים מכשירי חשמל שהתקלקלו באמצעות תיקון פשוט ולא יקר, לצד רענון נהלי השימוש והתחזוקה של המכשיר, כך שהוא יוכל להחזיק מעמד למשך שנים רבות. טכנאי החברה המספקת שירותי תיקון יעילים ומקצועיים תוכל לסייע לכם לחזור לשגרה במהירות האפשרית וברוב המקרים גם לחסוך לכם אלפי שקלים.