הצהרת נגישות

כללי
האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש המידע עבור כלל המשתמשים ומשתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים חשיבות רבה במתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות לשימוש במידע המוצג באתר ולאפשר חווית גלישה טובה יותר.

אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים להקל את השימוש באתר עבור אנשים עם מוגבלויות, ככל האפשר, מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

נגישות ב- סי אס בי מוצרי חשמל בע”מ
סי אס בי מוצרי חשמל בע”מ הופך לזמין את הנגישות של האתר המופעל על-ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת לאתר לשפר את צי

הפעלת תפריט הנגישות
ניתן להפעיל את תפריט הנגישות של סי אס בי מוצרי חשמל בע”מ על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות שמופיע בפינה של הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, המתן רגע כדי לטעון את תפריט הנגישות במלואו.

כתב ויתור
סי אס בי מוצרי חשמל בע”מ ממשיכה במאמציה לשפר כל הזמן את הנגישות של האתר והשירותים שלה מתוך אמונה שחובתנו המוסרית הקולקטיבית היא לאפשר שימוש חלק, נגיש וללא הפרעה גם לאלה מאתנו עם מוגבלויות.

למרות המאמצים שלנו להפוך את כל הדפים והתוכן ב- סי אס בי מוצרי חשמל בע”מ לנגישים במלואם, ייתכן שתוכן מסוים עדיין לא הותאם במלואו לסטנדרטים המחמירים ביותר של נגישות. זה יכול להיות תוצאה של לא נמצא או זיהה את הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

כאן בשבילך
אם אתה נתקל בקשיים עם כל תוכן באתר האינטרנט של סי אס בי מוצרי חשמל בע”מ, או בכל אחד מהשירותים או זקוק לעזרה עם חלק כלשהו באתר או בתוכנה שלנו, צור איתנו קשר בשעות העבודה כמפורט להלן ונשמח לסייע.

הסדרי הנגישות בסניפים
אנו עושים את כל המאמצים על מנת להבטיח את נגישות סניפי החברה. לנוחיותכם, מפורטים הסדרי הנגישות העומדים לשירותכם בסניפים:

סניפי החברה: כניסה נגישה

סניף כניסה נגישה קופה נגישה מעברים לחנות שילוט
לוד נגיש נגיש נגיש נגיש
חיפה נגיש נגיש נגיש