שירות בוש: כיצד מזמינים תיקון?

רכישת מוצר של בוש מגיעה עם אחריות מקיפה, ובעיקר עם הידיעה שתמיד יש לכם אל מי לפנות. שירות בוש תקף לכל מוצר, החל ממוצרי הבישול והאפייה, דרך מדיחי הכלים, המקררים והמקפיאים, ועד למוצרים החשמל הקטנים כמו מצנמים, טוסטרים וקומקומים. השירות מעניק מענה לכל צורך לאורך הדרך, מרגע ההתקנה, דרך מתן תשובות לכל שאלה ועד לתיקון רלוונטי אם תצטרכו כזה.

קבלת שירות בוש עבור מכשיר חדש
אם רכשתם מוצר חשמל שנחוצה עבורו התקנה, תוכלו לתאם את מועד ההתקנה בקלות דרך האתר או באופן טלפוני, להצטרף אל מועדון הלקוחות של בוש ואפילו לקבל מתנה. ההתקנה תתבצע על ידי טכנאי מקצועי מבית חברת CSB, ספקית השירות הרשמית מטעם היבואן והיצרן. CSB אחראית על מתן שירות למוצרי החשמל הביתיים מבית בוש, כך שטכנאי החברה מגיעים עם כל הידע וההכשרה הנדרשים. 

מהם היתרונות של קבלת שירות בוש מהספקית הרשמית?
מוצרי חשמל שונים מגיעים עם מאפיינים ייחודיים, ולכן השמירה עליהם והטיפול בהם דורשים הכשרה מתאימה. על מנת לספק את השירות הדרוש ברמה האיכותית ביותר, בין אם מדובר במענה לשאלות או בתיקון תקלות, כל טכנאי של CSB עובר השתלמויות, קורסים והסמכות מתאימות. יתרון משמעותי נוסף של קבלת שירות בוש מהספקית הרשמית קשור לנושא חלקי החילוף – אם תצטרכו חלקים כאלה, החלפים שיגיעו יהיו חלפים מקוריים בלבד. מכיוון שהחברה מחזיקה במלאי את כל החלפים הרלוונטיים, תוכלו גם להיות בטוחים שלא תמצאו את עצמכם ללא מכשיר חשמל פועל, עקב המתנה ממושכת לחלק החילוף הרלוונטי.  

שירות בוש עד אליכם
במקרים מסוימים נדמה לנו שאנחנו זקוקים לטכנאי, אבל בפועל מתברר שמדובר בנושא פשוט שניתן לפתור לבד ובמהירות. כדי לעזור לכם לחסוך זמן במצבים כאלה, תוכלו להשתמש במסייע השירות האפקטיבי של בוש. מזינים את מספר הדגם ומקבלים את כל המידע על המוצר שברשותכם, החל ממענה לתקלות ועד למידע ששווה להכיר.

במקרה שתזדקקו לנציג תמיכה או שירות בוש תוכלו לפנות אל מרכז השירות בטלפן 2220* או למייל  csb-serv@csb-ltd.co.il הצטיידו במספר הדגם ((E-Nr אשר נמצא על התווית של כל מוצר בוש. 

מוצרים קטנים – שירות גדול
גם עבור מוצרי החשמל הקטנים של בוש, אשר אינם מצריכים הגעה של טכנאי עד הבית, תוכלו לקבל שירות בוש מיטבי בכל רגע. בקישור הבא תחכה לכם רשימת תחנות השירות עבור מוצרי חשמל קטנים כמו עזרי מטבח (בלנדר, מיקסר ידני, קוצץ וכדומה), פתרונות ארוחת הבוקר (מצנמים, טוסטר גריל, קומקום), מגהצים, שואבי אבק ועוד. הנציגים בכל מרכז ישמחו לעזור בכל עניין.